Nikam Endziņam atkal piespriests cietumsods un lūk, cik tas ir garš!

Puisim atkal nav paveicies. Rīgas apgabaltiesa lēma atzīt Niku Endziņu par vainīgu nacionālā naida kurināšanā.

Rīgas apgabaltiesa lēma atzīt Niku Endziņu par vainīgu nacionālā naida kurināšanā saistībā ar viņa ierakstiem sociālo tīklu platformā “Facebook”, sodot viņu ar brīvības atņemšanu uz sešiem mēnešiem, ziņo portāls tvnet.lv

Lasi vēl: Mūžībā aizsaukts Latvijā slavens un spilgts cilvēks. Visdziļākā līdzjūtība!

Tiesa daļēji atcēlusi pirmās instances tiesas spriedumu daļā, ar kuru Endziņš tika atzīts par vainīgu Krimināllikuma 231.panta pirmajā daļā, proti par huligānismu.

Pārējā daļā pirmās instances tiesas spriedums atstāts negrozīts un ar to Endziņš atzīts par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kas paredzēts Krimināllikuma 78.panta otrajā daļā, proti par naida kurināšanu un sodīts ar brīvības atņemšanu uz sešiem mēnešiem.

Par pilna nolēmuma pieejamības datumu pašlaik ir noteikts 4.oktobris. Nolēmums ir pārsūdzams desmit dienu laikā.

Iepriekš neminot personas vārdu, prokuratūra aģentūrai LETA pavēstīja, ka vīrietis apsūdzēts par nacionālā naida un nesaticības izraisīšanu sociālajā tīklā “Facebook”, kā arī par huligānismu.

Saskaņā ar apsūdzību pagājušā gada 30.janvārī vīrietis savā dzīvesvietā uzņēma un vēlāk publicēja “Facebook” videoierakstu ar nosaukumu “Koronas vīruss ir Latvijā! Lūdzu, dalies un brīdini citus!”.

Un lūk, kas bija dzirdams šajā ierakstā – lasi tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru