Četras zīmes, kurās dzimst vismazāk cilvēku, tādēļ viņi ir tik īpaši. Viņiem piemīt šī fantastiskā maģija

Daudzi cilvēki vēlas justies īpaši un unikāli citu vidū. Par šo tēmu astrologi ir sastādījuši horoskopu, izgaismojot, kuras zodiaka zīmes tiek uzskatītas par retākajām. Izanalizējot statistikas datus, viņi nosaukuši četras horoskopa zīmes, kurās piedzimst vismazāk cilvēku.

Ūdensvīrs

Saskaņā ar astrologu pētījumiem, kurus viņi veica sociālās saziņas tīklos, izrādās, ka vismazākais cilvēku skaits piedzimst no ziemas beigām līdz pavasara sākumam, Ūdensvīra zīmes laikā. Tas liek domāt, ka vismazāk bērnu ieņemšanas gadījumu notiek maijā. Ir grūti saprast, kāpēc tas tā ir, jo ārā ir silts, iestājas pavasaris, mīlestības un kārdinājumu laiks, bet fakti apstiprina pretējo. Tāpēc var droši teikt, ka šajā zīmē dzimuši cilvēki patiešām ir retums.

Ūdensvīri ir Gaisa stihijas pārstāvji. Viņi ir ļoti talantīgi un apdāvināti cilvēki. Ūdensvīriem ir labi attīstīta intuīcija, viņiem ir savs, īpašs skatījums uz dzīvi, kas visvairāk atšķir viņus no pārējiem.

Zivis un Mežāzis

Pēc astrologu aplēsēm, Mežāzis un Zivis ieņem otro vietu retuma ziņā, jo pēc statistikas datiem, tieši janvārī un martā dzimst vismazāk cilvēku. Šai parādībai nav acīmredzamu iemeslu, visticamāk, tie ir tādi paši kā Ūdensvīra gadījumā. Neskatoties uz to, arī šo zīmju pārstāvji var sevi uzskatīt par sevišķiem. Starp viņu īpašajām rakstura iezīmēm var minēt Zivju sapņainību un romantiku, kā arī Mežāžu praktiskumu un spēcīgu intuīciju.

Turpinājumu lasi tālāk 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru