Astrologi iesaka uzmanīties no šīm zodiaka zīmēm. Izlasot šo sapratīsi kāpēc. Vistrakāk ir ar skorpionu

Cilvēki bieži nesaprot, ka Ūdens zīmes ir spēks, ar kuru vajadzētu rēķināties. Esi piesardzīgs attiecībās ar Zivīm, Vēzi un Skorpionu, raksta Latvijas vadošais portāls la.lv

Zivis

Zivis, kā likums, vienmēr ir ļoti apburošas. Var radīt nedaudz kautrīgu un noslēpumainu būtņu iespaidu tiem, kuri viņas labi nepazīst. Reizēm izturas bērnišķīgi naivi, turpinot turēties pie cerībām un sapņiem pat vidējā vecumā. Zivis ir mūžīgais bērns, kurš tic pasakām.

Pieaugušas Zivis turpina valkāt masku, bet sāk slēpt acis, jo tieši tās nodod šo horoskopa zīmi, ja tā nesaka patiesību. Zivis var teikt skaistu puspatiesību vai nāvīgus melus, tāpēc no viņu vārdiem vajadzētu piesargāties.

Reizēm, ja Zivis jūt apdraudējumu, viņas var sākt spēlēt maldināšanas spēlīti, lai redzētu, cik tālu var iet. Vienmēr skaties Zivīm acīs, jo šīs zīmes pārstāvji vienmēr skatās sāņus, īpaši ja visu laiku pievērš uzmanību to skatienam.

Vēzis

Zivis ir pilnas maldinošas miglas, bet Vēži turpretī ir patiesi. Tas, ko redzi, kā likums, ir tas, ko saņemsi. Vēzis ir atklāts pret cilvēkiem, kuriem uzticas, turklāt pateiks arī nepatīkamu patiesību. Vēzis ir ideāls draugs, kas vienmēr ņem vērā tuvāko intereses.

Vēzis var būt māte un karotāja, tāpēc viņu nedrīkst izmantot vai izturēties ar necieņu. Aizvainots Vēzis līdzinās atriebes viesuļvētrai.

Sieviete Vēzis šādā gadījumā neapstājas, bet mētā zibeņus un pērkonus. Taifūns tikai pieņemas spēkā, kad tai atgādina pārdzīvoto. Viņa neapstāsies, kamēr ienaidnieki nebūs beigti un pagalam!

Tomēr tas nenozīmē, ka viņai šī uzvara sagādās tikai prieku. Viņa raudās, un viņai būs vēl sāpīgāk. Vēzim piemīt spēcīgas emocijas, un tās seko viņai vienmēr un visur. Viss, ko viņa vēlas, ir mīlēt un būt mīlētai; audzināt un palīdzēt. Ja viņas uzticību izmantosi ļaunprātīgi, viņa tomēr atbildēs ar to pašu.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru