Vīrietis ar šo priekšmetu droši un ātri izņēma ērci! Fantastiski!

Kad vasarā modās visa daba, reizē modās arī knišļi, kukaiņi un, protams, ērces. Diemžēl ērces mūs apdraud ne tikai atrodoties pie dabas krūts, bet arī vienkārši pastaigājoties pa ielu vai parku. Ērce var paslēpties par ziedu pušķī!

Cilvēkiem īpaši bīstams ir ērču encefalīts, ko pārnēsā šie mazie asinssūcēji. Lielākā daļa dzīvnieku šo slimību pārcieš bez jebkādiem simptomiem, taču ne cilvēki – tiem ērču encefalīts var sagādāt ļoti daudz veselības problēmu.

Šī slimība skar cilvēka centrālo nervu sistēmu, kā arī kustību centru. Tiem cilvēkiem, kam ir encefalīts, ir daudz lielāks risks kļūt paralizētiem.

Ja esat pamanījuši sev uz ādas ērci, ieteicams nekavējoties doties pie ārsta. Ja jums nav šāda iespēja, tad varat to dabūt ārā ar visparastākā priekšmeta palīdzību.

Lai uzzinātu, kā viegli un ātri atbrīvoties no ērces, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close