Uzmeistarojiet ugunskuru, kas pats sevi papildina!

Cik bieži jūs dodaties pie dabas? Ja atbilde ir bieži, tad gan jau, ka tik pat bieži arī taisāt ugunskurus. Ja tā, tad jums tiešām patiks mūsu šīs dienas piedāvājums. 

Tieši ugunskurs ir vieta, kas saista visus, jo pie tā iespējams pasildīties, uzcept ēdienu un ar dūmiem atgaiņāties no odiem. Lai uguns nenodzistu, tai ik pa laikam klāt jāpiemet kāda jauna pagale, jāpabaksta, jāparušina. Mēdz gadīties arī tā, ka vakara gaitā piemirstas piemest klāt pagali, bet uguns jau sen kā zudusi. Sēdēt blakus un nemitīgi pieskatīt arī nevienam nav vēlmes.

Ir risinājums! Šajā video iespējams apskatīt lielisku ugunskura veidu, kas pats sevi papildinās. Tā degšanas ilgums ir aptuveni 14 stundas. Fantastiski, vai ne?

Nākošreiz, kad dosieties pie dabas, pārsteidziet savus draugus ar šādu veidojumu!

Avots: woohome.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close