Top 5 mobilās lietotnes bērnu drošībai

Bērni ir atgriezušies skolās, un auļiem tuvojas gada tumšākie mēneši, kad vecākiem īpaši satraucoša kļūst bērna drošība ārpus mājas. Telefonu servisa centrs “MTTC Latvija” iesaka piecas mobilās lietotnes, kas palīdzēs justies drošāk, kamēr atvases devušās patstāvīgās gaitās.

1. Ģimenes pārvietošanās pārlūks

Laikā, kamēr vecāki atrodas darba vietās, bet skolnieks patstāvīgi pārvietojas starp māju un skolu, ārpusskolas interešu nodarbībām un dodas citās aktivitātēs kopā ar draugiem, gan bērnam, gan vecākiem noderēs lietotne, kurā pārskatāmi tiek atspoguļotas visu ģimenes locekļu atrašanās lokācijas un pārvietošanās gaitas, piemēram, bezmaksas Life 360. Lietotne dod iespēju ne tikai uzzināt atrašanās vietas, bet arī sūtīt bezmaksas SMS, veidot grupu un privātās tērzēšanas. Tā ir pieejama gan Android, gan iOS operētājsistēmu tālruņiem

2. Bērna lokāciju pārlūks

Vecākiem, kuri vēlas, lai tiktu fiksētas bērna aktivitātes, talkā var nākt bezmaksas lietotne Find My Kids, kas sniedz iespēju sekot līdzi pārvietošanās aktivitātēm un saņemt paziņojumus, ja bērns maina savu lokāciju. Tāpat vecāki var pārlūkot bērna mobilās ierīces baterijas uzlādes stāvoli, kā arī citus tālruņa iestatījumus. Lietotne piedāvā arī iespēju dzirdēt bērna apkārtnē notiekošo, to skaitā, sarunas, kā arī piedāvā iespēju padarīt ienākošā zvana signālu īpaši skaļu, ja bērns neatbild uz telefona zvanu. Savukārt bērnam ir pieejama SOS poga, ja viņš ir nonācis nelaimē. Lietotne ir pieejama gan Android, gan iOS operētājsistēmu tālruņiem.

Par pārējām lietotnēm lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru