SIA “Rīgas ūdens” aicina klientus nomaksāt parādus un izvairīties no līgumsodiem

SIA “Rīgas ūdens” aicina klientus līdz 25.aprīlim pilnībā norēķināties par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem, nomaksājot pamatparādus, kas izveidojušies līdz šā gada 31. martam. Norēķinus veicot līdz minētajam datumam, pakalpojumu lietotāji tiks atbrīvoti no aprēķinātā līgumsoda.

Šādu iespēju SIA “Rīgas ūdens” piedāvā, apzinoties reālo situāciju un cenšoties atvieglot norēķinus uzņēmuma parādniekiem. Pašlaik uzņēmuma klientu kopējais parāds par ūdenssaimniecības pakalpojumiem ir aptuveni 800 000 eiro. “Rīgas ūdens” izsaka cerības, ka minētais piedāvājums ļaus samazināt parāda summu. Uzņēmums iepriekš jau ir bijis spiests samazināt ūdens piegādes apjomus atsevišķiem klientiem, kā arī atslēgt ūdensapgādes pakalpojumus virknei klientu ēku nenomaksāto parādu dēļ.

SIA “Rīgas ūdens” vērš uzmanību uz to, ka nemaksātājs nevar saņemt ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu pilnā apjomā, jo tādējādi tas tiktu realizēts uz citu klientu rēķina. Papildus informāciju var saņemt, darba laikā zvanot uz informatīvo bezmaksas tālruni 80002122.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close