Rīgas iedzīvotāji uztraukušies: šajā Rīgas rajonā nav droši

Ķengaraga iedzīvotāji ir satraukti par savu spēkratu drošību, jo ievērojuši pēdējā gada laikā rajonā notiekam vienu zādzību pēc otras – automašīnām izsit stiklus, zog lukturus un spoguļus, vēsta “Degpunktā”.

Gints savulaik mācījās Valsts policijas koledžā, bet galu galā nolēma savu karjeru veidot citā nozarē. Tomēr skolas solā iegūtās zināšanas noder arī ikdienā.

Vīrietis dzīvo Ķengaragā un pēdējo gadu viņa uzmanību pievērsušas zādzības no automašīnām. Novērojis, ka sociālo tīklu grupās un dažādos forumos cilvēki bieži dalās ar apskādēto spēkratu fotogrāfijām un ceļ trauksmi par to, ka rajonā noparkot automašīnas, nav droši, raksta tautaruna.nra.lv.

Lasi vēl: Ukrainiete pamet Latviju piespiedu kārtā – kas īsti noveda pie šādas situācijas?

Gints stāsta, ka Lokomatīves ielā 44. nedēļas nogalē spēkratam brutāli norauti un nozagi abi spoguļi. Visatļautības sajūta zagļiem šajā rajonā esot milzīga. Viņaprāt, ja rajona kartē ieliktu puntkus vietās, kur zādzības notikušas, punktu skaits būtu visai blīvs. Gints apliecina – iedzīvotāji ir satraukti par savu spēkratu drošību, taču arvien mazāk dzird, ka cilvēki cerētu uz policiju kā situācijas risinātāju.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru