Popē notiks kūku balle

12.maijā plkst. 13 Popes kultūras namā sāksies kūku balle. Šāds pasākums Popē notiks piekto reizi, un katru pavasari tajā piedalās ap desmit kūku cepēju ne tikai no Popes, bet arī citiem novada pagastiem, ir bijusi pārstāvēta arī Liepājas puse. Savu torti var atvest arī pasākuma dienā, turklāt to aicināta darīt ikviena saimniece – kā no tuvienes, tā tālienes.

Kūku balli nolemts rīkot tādēļ, ka Popē ir daudz saimnieču, kuras gatavo garšīgus kārumus, un kultūras nama vadītājai Indrai Grosbārdei radās ideja iepazīstināt ar viņām plašāku publiku.

Kūku cepējas vispirms pastāstīs par savu veikumu, bet pēc tam notiks degustācija. Tajā iesaistīsies gan pasākuma apmeklētāji, gan žūrija, kurā būs pārstāvēts arī viens profesionāls konditors. Katrai kūkai atkarībā no garšas un rotājuma piešķirs atbilstīgu nosaukumu, bet, ja degustētāju viedoklis saskanēs ar žūrijas vērtējumu, saimniece saņems nosaukumu “Kūku meistars”.

Lai kūku ballē būtu jauka noskaņa, muzicēs pasaules līmeņa ģitārists Reinis Jaunais, kurš Popē būs sastopams arī jūlijā, kad pagastā notiks festivāls “VĀRTI”.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru