Novērsiet zobu bojāšanos ar šiem pieciem vienkāršiem paņēmieniem

teethconfidence-z

Zobu bojāšanās liecina par baktēriju klātbūtni, kas nelabvēlīgi ietekmē ne tikai zobus, bet arī mutes dobuma un vispārējo organisma veselību.

Baktērijas ietekmē zobu emalju, lēnām pilnībā sagraujot arī pašu zobu. Daudzi cilvēki tādām lietām nepievērš uzmanību un pie zobārsta nemaz nedodas, taču iesakām lietas labā darīt visu, ko vien varat. Droši izmēģiniet sākumā arī dabas sniegtās metodes.

Kāds pētījums, kas tika publicēts “British Medical Journal”, liecina, ka izmaiņas diētā spēj krasi uzlabot zobu veselību. Šajā pētījumā piedalījās 62 bērni. Dalībniekus sadalīja trīs grupās. Pirmā grupa regulāri uzturā lietoja auzu pārslas, otrā grupa ievēroja šādu pašu diētu, bet uzturam pievienoja klāt vēl D vitamīnu, taču trešā grupa graudagus neēda, uzturā vienkārši lietojot vairāk D vitamīna. Visi ārsti un eksperti bija vienisprāt, ka uzturs nosaka mūsu mutes dobuma veselības stāvokli.

Lai uzzinātu pārbaudītus veidus, kā pašam novērst zobu bojāšanos, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close