Labs un lēts līdzeklis jūsu auto vējstikla aizsardzībai pret lietu

Speciālie līdzekļi, kas paredzēti auto vējstikla aizsardzībai pret lietu, nereti veikalos maksā kosmiskas summas. Mums ir padomā kāds daudz lētāks un labāks risinājums šai problēmai.

Saprotams, ka šis līdzeklis nav kaut kas tāds, bez kā nav iespējams dzīvot, taču reizēm tas būtu tieši laikā. Mums piedāvājumā ir kāds lēts līdzeklis, kas jau pieejams mājās teju lielākajai daļai. Izrādās, ka ar visparastākā matu kondicioniera palīdzību ir iespējams panākt tādu pašu efektu, kā ar dārgajiem un specializētajiem līdzekļiem. Viss, kas jums atliek, ir uzklāt kondicionieri plānā kārtiņā uz loga, lai jau pēc brītiņa baudītu to, ka uz vējstikla neuzkrājas lietus nokrišņi.

Ja arī jums patika šis padoms, noteikti dalieties tajā arī ar saviem draugiem – šoferīšiem!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close