Kodes atkal saēdušas mīļāko džemperi? Tieciet no tām beidzot vaļā!

Kas var būt nejaukāks par to, ja iemīļoto džemperi izcaurumojušas kodes? Šie negantie, mazie kukaiņi ir īsts bieds, un tā vien liekas, ka no viņiem nekad nevar tikt vaļā…

Lai atbrīvotos no drēbju kodēm, jāņem vēra vairāki ieteikumi.

Jebkurš skapis ir laiku pa laikam jātīra un arī jāizvēdina. Vislabāk to darīt ar ķīmiskiem līdzekļiem, var iztīrīt arī ar etiķa šķīdumu, un, ja ir iespējams skapi mazliet pavēdināt, to var darīt arī ar ūdens un terpentīna šķīdumu. Tāpat ieteicams māju laiku pa laikam mazgāt ar terpentīna šķīdumu, jo kodēm ļoti nepatīk tā aromāts.

Aromātiskai insektu novēršanai var izmantot lavandas, eikalipta, apelsīnu ēteriskajā eļļā samitrinātu vates vai mazu auduma gabaliņu. Tāpat kodēm ļoti nepatīk tabakas, piparu, nātres un ģerāniju smarža.

Lai lasītu rakstu tālāk un uzzinātu vēl pāris noderīgas metodes, kā tikt vaļā no kodēm, šķiriet nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close