Kivičs nonācis policijas un Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas redzeslokā; tagad cenšas “slēpt pēdas”

Skandalozais pašmāju šovbiznesa darbonis Andris Kivičs ar savām aktivitātēm nonācis pamatīgās nepatikšanās un tagad steidz slēpt “pēdas”.

Filmējot video sižetu, kurā A. Kivičs atkal rājas uz citiem ļaudīm, nonācis Valsts policijas un Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) pārstāvju redzeslokā.

Video sižetā skaidri redzams, ka Andra Kiviča atvases sēž aizmugurējā sēdeklī un nav piesprādzējušās ar drošības jostām.

Lasi vēl: Trīs zodiaka zīmju pārstāvjus šodien gaida labas ziņas.Urā – esmu veiksminieku skaitā!

Mikroblogošanas vietnē “Twitter” šo faktu ar Andra Kiviča nepiesprādzētajiem nepilngadīgajiem bērniem jau pamanījuši vairāki ļaudis, kas aizrādījuši mūziķim, ka viņš tādējādi pakļauj savus bērnus briesmām.

Daudzbērnu tēvam pat atgādināta CSDD izveidotā bērnu vidū ļoti populārā kampaņa ar saukli “Klip klap – sprādzējies!”, kurā tiek atgādināts, ka bērniem ir jāpiesprādzējas ar drošības jostām, pirms vieglā automašīna uzsāk kustību.

Video sižetā redzamajam pievērsusies arī Valsts policija, kas uzsākuši šā video izvērtēšanu. Tāpat arī šis notikums, kurā ir rupji pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi, nonācis VBTAI redzeslokā.

Ņemot ažiotāžu un valsts iestāžu pievērsto uzmanību šim sižetam, A. Kivičs drīz vien no sociālajiem tīkliem minēto VIDEO izdzēsa.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru