Kāpēc tu pieņemies svarā? Lūk īstās atbildes un risinājums

Vai nācies dzirdēt vairāk nekā vienu reizi, ka galvenie liekā svara iemesli ir hormonu disbalanss, mazkustīgs dzīvesveids un slikta ekosistēma? Taču tie ir tikai netiešie faktori.

90% gadījumu liekais svars ir tiešas sekas nedabīgam uzturam!

Produkti, ko iegādājies veikalos, satur mākslīgus konservantus, sintētiskus garšas pastiprinātājus un krāsvielas. Šīs ķīmiskās sastāvdaļas izraisa gremošanas problēmas, veicina tauku veidošanos un uzkrāj ķermenī atkritumus.

Un vēl paši izplatītākie iemesli, kāpēc tu nevari novājēt!

Tu dzīvo pārāk „stresainā”  vidē: Nervu sasprindzinājumiem ir nelāga ietekme uz gremošanas sistēmu. Tā rosina tavā ķermenī un smadzenēs apetīti veicinošu hormonu izdalīšanos un līdz ar to noved pie pieņemšanās svarā.

Tu izlaid ēdienreizes: Vairāki pētījumi pierādījuši – ēdienreižu izlaišana nevis palīdz nomest svaru, bet tieši otrādi, pastiprina tā pieaugumu. Lai patiešām novājētu jāēd maz, bieži un veselīgi.

Tu ēd pārāk ātri: Ātrā ēšana nedod organismam sāta sajūtu, un, ja cilvēkam nerodas sajūta, ka viņš ir paēdis, viņš turpina ēst. Lai nepieņemtos svarā un ēstu „pareizi” pārtika jāuzņem lēnām, izbaudot tās garšu. Tas ir būtiski tādēļ, ka smadzenes saprot to, ka esi paēdis, tikai 20 minūtes pēc ēšanas sākuma.

Tu neguli pietiekami: Ja tev tīk pavadīt ilgas stundas nomodā, nebrīnies par liekā svara pieaugumu. Lai labi pārstrādātos tauki, cilvēkam naktī jāguļ vismaz 7 stundas, turklāt nepietiekama miega rezultātā aktivizējas „izsalkuma” hormons grenlīns, kurš veicina apetīti.

Tu lieto daudz kofeīna: Pētījumi apstiprinājuši – kofeīns aktivizē „nemiera” hormonu, kortizolu, kurš var izsaukt vēlmi pēc salda un trekna ēdiena un šīs vēlmes apmierināšana var novestpie svara pieauguma..

Tomēr ir metodes, ar kuru palīdzību var nomest lieko svaru.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu vienu efektīvu metodi, kā samazināt lieko svaru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Zaiga (Madona)</cite>

  Teikšu kā ir – biju skeptiska un vispār šitiem brīnumiem neticu! Bet kādu laiku atpakaļ draudzene pamēģināja un viņai nostrādāja tas viss! Tagad kādu laiku jau lietoju un pirmie rezultāti ir ļoti pat dauzsološi! Redzēs kās būs tālāk!

  • <cite class="fn">Dina</cite>

   Man tas pats! Draudzenes ietekmē pamēģināju un viss sanāca! Tagad kad svars zemē, cenšos ēst veselīgi, lai atkal neiet virsū!

 • <cite class="fn">Inese</cite>

  Eco slim esot efektīvs, pārbaudīts un ārstu asociācijas apstiprināts produkts. Bet kāpēc tad viņu nevar nopirkt aptiekās? Kāpēc var iegādāties tikai pasūtot internetā?

Pievienot komentāru