Dabiski un matiem nekaitīgi matu taisnošanas veidi

Taisni un gludi mati mūsdienās ir popularitātes pašā virsotnē. Tomēr daudzi salonos izmantotie paņēmieni ir nesaudzīgi pret jūsu matiem, un izraisa bojājumus un sašķēlušos matu galus.

Nemaz nerunājot par to, ka šie paņēmieni ļoti bieži ir arī ļoti dārgi. Kā būtu, ja mēs pateiktu, ka jūs varat iegūt taisnus matus, nemaksājot bargu naudu un nenodarot saviem matiem pāri? Lieta tāda, ka daudzu mājās veidojamo līdzekļu sastāvā ir lietas, kas jau atrodas mūsu saimniecībā.

Neuzķerieties uz veikalos izliktajiem mānīgajiem līdzekļiem. Daudziem no tiem ir diezgan briesmīgi blakusefekti. Tā vietā izmantojiet dabisku pieeju, kas baro un taisno. Paskatīsimies dažas izmēģinātas un patiešām dabīgas metodes, kā iegūt taisnus matus.

Kokosriekstu piens 
Kokosriekstu piens ne tikai iztaisnos jūsu matus, bet tā antibakteriālās īpašības palīdz mazināt skalpa infekciju iespējamību. “Search Home Remedy” apgalvo, ka jums vajadzētu izspiest sulu no kokosrieksta un ļaut tam ievilkties jūsu matos 10 minūtes, pēc tam izskalot.

Alus
Ja jūs gribat, lai jūsu mati konstanti būtu taisni, noteikti izmantojiet alu. Saskaņā ar “Top 10 Home Remedies”, alus ir bagātīgs ar vitamīniem un antioksidantiem, kas palīdz matiem būt stipriem un taisniem. Jūs varat izmantot negāzētu alu, ar ko noskalot matus pēc šampūna lietošanas.

Alveja
Alvejas sastāvā ir enzīmi, kas veicina veselīgu augšanu. Plus, želeja mitrina jūsu matus, lai tas paliktu taisns. Sausi mati visticamāk skruļļosies. “Home Remedy Shop” norāda, ka jūs varat uztaisīt kondicionieri matiem, savienojot ½ glāzi (120 ml) siltas eļļas ar alvejas želeju. Nomazgājiet pēc 30 minūtēm, un jūsu mati būs taisni.

Piens un medus
Raksts no “Tree Hugger” vēsta, ka piena un medus lietošana palīdz iegūt taisnus matus. Samaisi vienu glāzi (240 ml) piena ar vienu ēdamkaroti (15 ml) medus un iesmērē matos. Vitamīni no piena kopā ar medus tīrošajām īpašībām palīdz jūsu matiem kļūt taisniem un spīdīgiem.

Rīcineļļa 
Rīcineļļa var palīdzēt jūsu matiem būt taisniem, jo tā mitrina matu no saknēm līdz pat galiņiem. Iesmērē matos rīcineļļu un ļauj tai pāris minūtes iedarboties, pēc tam izskalo. Esi uzmanīgs, neuzliec pārāk daudz eļļas, jo tad mati izskatīsies taukaini.

Māli
Māli ir lielisks veids, kā “savaldīt savas krēpes”. Tie mitrina un ārstē bojātos matus. “Search Home Remedy” norāda, ka jums vajag samaisīt vienu glāzi (240 ml) mālu ar piecām ēdamkarotēm (75 ml) rīsu ziedu. Tālāk iemaisi olu un izveido pastu. Iesmērē savos matos un ļauj pāris minūtes ievilkties, pēc tam izmazgā.

Banāni
Banānos ir daudz minerālu, kas veicina veselīgu matu veidošanos. Saskaņā ar “Home Remedy Shop”, lai uztaisītu masku, ir jāsaspiež divi pārgatavojušies banāni un jāiesmērē matos. Galarezultātā jūsu mati būs mitrināti, taisni un spīdīgi. Cik lielisks veids, kā izmantot banānus, kuri ir pārgatavojušies!

Selerija
“Top 10 Home Remedies” norāda, ka selerija darbojas kā dabīgs taisnotājs un matu augšanas stimulators. Iemērc lapas ūdeni un iesmidzini matos, lai panāktu vēlamo rezultātu.

Ābolu sidra etiķis 
Ābolu sidra etiķis ir lielisks jūsu matiem, jo tas atjauno dabīgo pH līmeni un uzlabo jūsu matu vispārējo izskatu un stāvokli. Ja jūsu mati ir veselīgi, tad tie nebūs sausi un nelieksies uz augšu. Pēc “Top 10 Home Remedies”, ir jāsavieno divas ēdamkarotes (20 ml) ābolu sidra etiķa ar vienu glāzi (240 ml) ūdens un pēc matu mazgāšanas ar šampūnu ielikt matos. Atstāt matos un ļaut matiem izžūt pašiem.

Vai tu esi gatavs iztaisnot savu matus? Izmēģini kādu no šiem produktiem, lai saprastu, kurš tev der vislabāk.

Neaizmirsti padalīties ar draugiem!

Abiem.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru