Bazilika sprejs pret odiem – viegli pagatavojams, ātri atbrīvos no odiem!

Vai arī jums odi jau paguvuši apnikt līdz kaklam?

Labi laikapstākļi diemžēl nāk roku rokā ar dažādiem insektiem un knišļiem. Jūs noteikti zināt to kaitinošo skaņu, kad nakts laikā jums visu laiku lido apkārt ods. Atliek vienu reizi sadzirdēt tā sīkšanu pie auss, lai visa nakts tiktu sabojāta – jūs vai nu celsieties augšā, lai to nosistu, vai arī modīsieties katru reizi, kad tas atkal būs pielidojis pie pašas auss. Lai tos apkarotu, protams, iespējams pirkt ķīmiskos līdzekļus, taču tie bieži vien nemaz nelīdz. Mūsu šīs dienas ieteikums ir pavisam vienkāršs – tā kā odiem nepatīk bazilika smarža, mūsu recepte tiek balstīta uz dabīgām izejvielām.

Jums būs nepieciešams:

 • buntīte svaigu bazilika lapu
 • 10 pilieni bazilika ēteriskās eļļas
 • pusglāze verdoša ūdens
 • pusglāze spirta
 • stikla bļoda
 • trauciņš ar izsmidzināmu uzgali

Spreja pagatavošanai izmantojiet stikla trauku. Bļodā lieciet svaigās bazilika lapas un aplejiet tās ar verdošu ūdeni. Paturiet maisījumu šādi 3 – 4 stundas. No bļodiņas izņemiet bazilika lapas un izspiediet no tām visu šķidrumu. Trauciņā ar izsmidzināmu uzgali ielejiet šo maisījumu, tam klāt liekot arī spirtu. Pēc tam klāt lieciet ēterisko eļļu (to varat arī nedarīt, taču ar ēteriskās eļļas palīdzību būs daudz patīkamāks un spēcīgāks aromāts). Sakratiet pudelītes saturu un pēc tam uzsmidziniet to atklātajās ķermeņa vietās vai tur, kur jums parasti visbiežāk kož odi. Baziliks palīdzēs tos atbaidīt.

Avots: goodshomedesign.com

 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close