Atklās IKEA veikalu Latvijā

Jau šodien atklās Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA veikalu Latvijā. Veikala atklāšanas pasākums notiks plkst. 9.30, bet iedzīvotāji tiks ielaisti no plkst. 10.00, Biķeru ielā 2, Dreiliņos, Stopiņu novadā.

Kā ziņots, IKEA Latvijas veikalā būs pieejamas vairāk nekā 8000 preces mājokļa iekārtošanai.

IKEA iepirkšanās sākas otrā stāva ekspozīciju zālē, kurā piedāvās mēbeļu un to risinājumus vairāk nekā 50 telpu iekārtojumos. Pēc ekspozīciju zāles seko tirdzniecības zāle, kurā atrodas vairums interjera priekšmetu, savukārt kā beidzamā ir pašapkalpošanās zāle, kurā pircējs izvēlas noskatīto preci un to iegādājas.

Pie veikala izejas apmeklētāji varēs iegriezties IKEA bistro. Tāpat būs pieejama rotaļu istaba bērniem no trīs līdz septiņiem gadiem.

Rīgas IKEA veikala platība ir 34 500 kvadrātmetri, bet veikala teritorija kopumā aizņem 10 hektārus. IKEA veikalā darbosies arī IKEA restorāns ar 450 sēdvietām, kā arī bistro un Zviedrijas pārtikas preču veikals.

Kopējie līdzšinējie ieguldījumi IKEA veikala izveidē Latvijā ir vairāk nekā 50 miljoni eiro.

IKEA franšīzes ņēmējs Latvijā ir SIA “Paul Mason Properties”, kura īpašniekam pieder arī IKEA veikals Lietuvā un Islandē.

Kompānija IKEA izveidota 1943.gadā. Pašlaik 50 pasaules valstīs darbojas 410 IKEA veikalu.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru