Aicina apmeklēt ārsta – dietologa Anda Brēmaņa vieslekciju “Tu esi tas, ko Tu ēd!”

Sabalansēts uzturs ir viens no cilvēka labsajūtas un veselības stūrakmeņiem. Pareizas un organisma prasībām atbilstošas, individuālas ēdienkartes izveide ir ļoti nozīmīga, lai mēs katrs justos labi ne vien fiziski, bet arī garīgi. Vairāki fitnesa treneri uzsvēruši, ka ceļā uz savu sapņu figūru ikdienas ēšanas paradumi un uztura plāns ir būtiskāks, nekā fiziskās aktivitātes. “Tu esi tas, ko Tu ēd!” uzsver ārsts – dietologs, Latvijas Diētas ārstu asociācijas vadītājs Andis Brēmanis, kurš 19. jūnijā vadīs publisku lekciju par šo tēmu.

“Ļoti būtiska ir sezonālo produktu izmantošana uzturā, kā arī ēdienkartē nepieciešams iekļaut pēc iespējas vairāk vietējo pārtikas izstrādājumu, pielietojot optimālus ēdiena pagatavošanas paņēmienus,” uzsver dietologs, kurš sniedz konsultācijas uztura izvēles jautājumos, sastāda uztura plānu liekā svara samazināšanai, konsultē par uztura izvēli paaugstināta holesterīna, paaugstināta asinsspiediena, cukura diabēta un gremošanas orgānu slimību gadījumos.

Lai uzzinātu, kādi principi jāievēro individuālās ikdienas ēdienkartes izveidē, kā sekmēt daudzveidību produktu izvēlē, mērenību to patēriņā un uztura enerģētiskās vērtības samērošanu ar dzīvesveidu, ikviens interesents ir aicināts apmeklēt vieslekciju 19. jūnijā plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu. Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas. Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru