3 lietas, kuras mājās nes bēdas un nelaimes

Ir lietas, kuras īpaši kaitīgi ietekmē visu mājas atmosfēru. No turienes arī apātija, un vienaldzība pret dzīvi un apkārtējiem cilvēkiem.

Mēdz būt tā, ka jums ir māja – mājīga, lieliska. Bet jūs tajā smokat. Ne burtiski, protams. Vienkārši negribas uz turieni iet, nepatīkami.

Un it kā izremontējām, bet kaut kas pietrūkst. Ķīnieši uzskata, ka tā darbojas piegružota telpa. Turklāt starp visām ir trīs lietas, kuras īpaši kaitīgi ietekmē visu atmosfēru. No šejienes arī apātija, gan vienaldzība pret dzīvi un apkārtējiem cilvēkiem.

Lai atbrīvotu savu māju no negatīvās un iestrēgušās enerģijas, nekavējoties atbrīvojies no šīm trim lietām.

 1. Mākslīgie ziedi

Mākslīgie ziedi ir miruši ziedi. Viņi kā nekas cits nomāc jūsu māju. Nevelti dabā saka, ka dzīvie ziedi ir dzīvajiem, bet mirušie – mirušajiem. Pat visskaistākie, smalki izstrādātie ziedi neaizstās vienkārši dzīvīgu margrietiņu pušķīti. Pat visparastākais ziediņš podiņā pa māju izplata dzīves enerģiju. Tā kā stādiet orhidejas, flokšus,variet pat iestādīt parastu zāli. Bet no mirušiem pušķiem labāk turēties pa gabalu.

 1. Ieplaisājuši trauki

Tāpat mājās nedrīkst turēt ieplēstas krūzes, šķīvīšus un tamlīdzīgus traukus. Un nav svarīgi, ka tā nepil. Tās plaisas, kā saka ķīnieši, ir visstabilākais visa negatīvā, kas vien mājās un virtuvē ir, akumulators. No tādiem traukiem vajag pēc iespējas ātrāk atbrīvoties, lai nepakļautu sevi briesmām! Jo izsenis trauku bijuši mājas bagātības un pārticības simbols, un tas nozīmē, ka plaisas tajā ir plaisas saimnieku labklājībā. Turiet mājās tikai veselus, skaistus traukus, kuri piepildīs jūsu dzīvokli ar prieku un laimi!

 1. Veci apavi un apģērbs

Un visbeidzot – vecs apģērbs un apavi. Nonēsātas, nevalkātas un nederīgas lietas nevajag pie sevis turēt. Jums tās neko labu nenesīs. Daudz labāk ir uzdāvināt tās bezpajumtniekiem, vai arī tiem, kuri ir nabadzīgāki. Tad tā nesīs kādu labumu gan jums, gan arī tiem, kam jūs tās atdosiet.

Un lūk, ko vēl saka par nevajadzīgām lietām: ja jūs gribat iegūt kaut ko jaunu – pēc iespējas ātrāk tieciet vaļā no vecā.

Un tad uz brīvo vietu neizbēgami atnāks pāris jaunu, labu kurpju, vai arī kleita, par kuru jūs sapņojāt!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close