Zem Augstāko spēku aizsardzības līdz 6.maijam atradīsies šīs 4 zodiaka zīmes

Atlīdzība vai prēmija ir kaut kas, ko jūs varat saņemt bez maksas. Protams, pirms tam daudz jāstrādā birojā vai pie sava rakstura, lai Augstākie spēki nolemtu jūs aizsargāt no nepatikšanām un ne tikai.

Jāiegulda daudz laika sevis attīstībā, lai Visums jums atnestu veiksmi un panākumus dzīvē. Jums sāks veikties itin visur kur jūs iesiet, tādēļ izmantojiet šo laiku, lai īstenotu savas vēlmes.

Mīlestībā izveidosies veiksmīgs periods. Biznesā finanšu lietas strauji palielināsies un uzlabosies. Ne visiem paveiksies tik ļoti, bet tikai četru zodiaka zīmju pārstāvjiem.

Vēzis sajutīs enerģijas pieplūdumu, un būs jāpieņem svarīgi lēmumi. Jūs būsiet smeldzīgs, ziņkārīgi uztverošs un veikls. Līdz piektdienai ir piemērots laiks sarunām. Baumas un tenkas šajās sarunās gan nederēs.

Laiks ir labs mīlestībai. Zvaigznes palīdz piepildīt ieceres. Vecu draugu grupa atcerēsies jūsu eksistenci, jums nevajadzētu atteikties no izklaides ar šiem sen aizmirstajiem draugiem. Jums jābūt pacietīgam pret partneri, lai gan daži viņa ieradumi ir kaitinoši.

Lauva varēs pieņemt ātrus, bet pareizus un taisnīgus lēmumus. Sapņi sāks piepildīties. Būs iespējams pabeigt svarīgas lietas. Jums tiks atklāti vairāki profesionālie noslēpumi.

Lasi vēl: Tēvs ar dēlu mežā atrada pamestu autobusu. Ejot klāt nebija nekāda satraukuma, bet viss sākās, kad viņi iegāja iekšā

Pilnmēnesī kolēģi var būt mainīgi noskaņoti un nervozi darbā, tādēļ neņemiet vērā. Jums jāpaliek mierīgam, tad jūs varēsiet visus glābt no viņu pieļautajām kļūdām.

Mājsaimniecības darbi nemazināsies, bet noskaņojums būs labs. Mēbeļu atjaunošanu un pārkārtošanu var atlikt uz labākiem laikiem, jo šis nav piemērots laiks tam.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru