”Viņiem veiksme sēdēs uz pleca” Tamāra Globa sola šīm zodiaka zīmēm MAIJĀ īpašus veiksmes starus

Astroloģe Tamāra Globa iepazīstināja ar prognozi 2022. gada maijam un nosauca trīs zodiaka zīmes, kuras pēdējā pavasara mēnesī izvēlēsies zvaigznes. Viņiem, būs viss ko viņi vēlas. Vēlmes piepildīsies, viņu rokās ieplūdīs nauda. Maijā sāksies spilgta dzīves sērija.

Dvīņi

Dvīņi jutīsies dzīvespriecīgi un visvareni, enerģija viņus piepildīs burtiski no maija pirmajām dienām. Šķiet, ka jūsu priekšā nav neiespējamu uzdevumu, un tas tā patiešām būs.

Tamāra Globa sola veiksmi finansēs, jaunas izredzes darbā vai studijās, izdevīgus un interesantus līgumus un vienošanās. Ja ir nelielas nepatikšanas, astrologs iesaka tām nepiešķirt lielu nozīmi, tie ir sīkumi, viss pāries.

Lasi vēl: Krievijas raķešu uzbrukumā Kijivai nogalināta atpazīstama sieviete

Jaunavām

Jaunavām veiksies visu maiju. Idejas un apņemšanās veiksies neatkarīgi no tā, kurā jomā Jaunava strādā. Jaunavas no 15. maija var saņemt piedāvājumu, no kura būs grūti atteikties.

Ja uzskatāt, ka pienācis laiks, droši samierinieties ar to: mainiet darbu, dzīvesvietu, apprecieties vai neapprecieties. Viss, ko Jaunava darīs maijā, ir viņas labā.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru