Vingrinājumi, kas atgriezīs jaunību! Atbrīvojamies no enerģijas krājumiem!

1-and-2-e1453673894573-696x392
Mūsu piedāvātās atveseļošanās sistēmas vingrinājumi varbūt nav tik dinamiski, kā visiem ierastajā sportā, bet tie iekustina visas muskuļu grupas, labvēlīgi ietekmē iekšejo orgānu darbību, sniedzot impulsus dzīvības formām.

Tādēļ, uzsākot vingrinājumus, nedrīkst būt steidzīgs. Turklāt, laiks un atkārtojumu skaits arī ir ierobežots.
Vingrojumu laikā elpošana ir lēna, mierīga un dziļa. Visas kustības tiek pildītas nesteidzoties, gludi un noapaļoti. Iedomājieties, ka esat ūdens – tas neveic straujus pagriezienus, viss ir plūsmains. Vienmēr centieties ieiet tēlā, sajust enerģiju no iekšienes, izjust enerģijas līmeņus.
Katru vingrinājumu apgūstiet nesteidzoties. Tos ir grūti iemācīties tikai tādēļ, ka nepieciešams apzināties savu koordināciju. Ar laiku pats ķermenis teiks priekšā, kā pareizi katrs vingrinājums veicams. Atcerieties, ka katra kustība var ietekmēt kādu no ķermeņa daļām, orgāniem un tā tālāk.

Lai uzzinātu, kādi ir šie lieliskie vingrinājumi, šķir nākamo lapu


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close