Vasaras nogale dārzā. Kādi galvenie darbi paveicami?

Atbalstiet smagus augļu koku zarus un pēc ražas novākšanas sāciet apgriešanu un veidošanu, lai atbrīvotos no nokaltušiem vai slimiem zariem. Ogu krūmus apgrieziet pēc ražas novākšanas.

Ievāciet pirmo kartupeļu un tomātu ražu, kā arī salātus un daudzas citas dārzeņu šķirnes, ogas, agrīnos ābolus un kauleņaugļus.

Apcērpiet mūžzaļos dzīvžogus dekoratīvajā dārzā, atsieniet vēlu ziedošos daudzgadīgos augus un stādiet divgadīgās vasaras puķes.

Dārzā stādiet ogu krūmus un lazdas – jaunos kazeņu dzinumus jāatsien. Augļu kokus vairāk griezt nedrīkst.

Stādiet vēlīno šķirņu spinātus, fenheli, Āzijas kāpostus un lapu cigoriņus. Lai novērstu tomātu iedegu, pasargājiet tos ar flīsu.

Ievāciet rudens ražu: ābolus, bumbierus, kazenes, plūmes, riekstus un valriekstus. Baudiet tomātus, puravus, vēlīnos kartupeļus un burkānus.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close