Ūdens jādzer, bet negribas – 5 triki, kā izveidot veselīgo ieradumu

Dienas laikā reti kuram izdodas uzņemt pietiekami daudz šķidruma. Tomēr tas vajadzīgs veselībai un labai pašsajūtai, īpaši vasarā, kad karstumā izdzertais ūdens ātri tiek atkal pazaudēts. Vadošais mazumtirdzniecības tīkls “Narvesen” apkopojis noderīgus padomus, kas palīdzēs atcerēties par ūdens dzeršanu un vienkārši padarīt to par veselīgu ieradumu.

Ūdens nodrošina visu orgānu darbību, regulē ķermeņa temperatūru un izvada nevajadzīgās vielas, kā arī ietekmē emocionālo labsajūtu, tāpēc ir svarīgi izveidot veselīgus ūdens dzeršanas paradumus un pie tiem turēties. Pētījumi liecina – jauna paraduma izveidošanai nepieciešama vismaz 21 diena. Tāpēc jārēķinās, ka regulāra ūdens dzeršana sākumā prasīs pašdisciplīnu. Lai vieglāk izveidotu veselīgo ieradumu, “Narvesen” iesaka piecus vienkāršus soļus, kas palīdzēs atcerēties par nepieciešamā ūdens daudzuma uzņemšanu un palīdzēs ar ūdeni nonākt uz “Tu”.

Ūdens pudele – ērti un vienmēr pa rokai

Dzeršana no pudeles ir lielisks un ērts veids, kā palielināt uzņemtā ūdens daudzumu organismā. Pirmkārt, steidzīgajā dienas ritmā pudeli ir vienkārši paņemt līdzi. Pat tad, ja ūdens pudele aizmirsusies mājās, vienmēr ir iespējams pa ceļam iegriezties veikalā vai piestāt pie kioska. Otrkārt, caurspīdīgās pudeles ļauj sekot līdzi ūdens dzeršanas progresam.

Ja ar ūdens dzeršanu īpaši labi nesokas, var spert soli tālāk un uz pudeles atzīmēt vēlamo ūdens daudzumu, kāds jāizdzer noteiktā dienas laikā. Tā būs vieglāk sekot līdzi, vai mērķis sasniegts , vai tomēr nepieciešams iedzert vēl dažus malkus.

Pa ūdens pudelei somā, automašīnā un ofisā

Ieteicams turēt piepildītas pudeles vietās, kur visbiežāk uzturaties. Piemēram, pie darba galda ofisā, mājās – gan dzīvojamā istabā, gan virtuvē, kā arī automašīnā un somā. Katru reizi, ejot garām pudelei, to ieraugot vai pieskaroties tai, tā kalpos par atgādinājumu uzņemt tik ļoti nepieciešamo šķidrumu. Vairāku pudeļu stratēģija noderēs, ja netīšām sanācis kādu no tām kaut kur atstāt. Turklāt nebūs attaisnojošu iemeslu nedzert pietiekami daudz ūdens – vienmēr pa rokai atradīsies cita pudele!

Pārējos trikus, kas palīdzēs jums izdzert dienā nepieciešamo ūdens daudzumu, lasiet nākamajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru