Trīs sirdslēkmi brīdinoši signāli, kuri jāzina katrai sievietei!

Slēptās sirdslēkmes pazīmes, kuras būtu jāzina jebkurai sievietei. Sievietēm ir daudz lielāka iespēja nomirt no sirdslēkmes nekā vīriešiem, turklāt tieši sievietes biežāk cieš no sirdslēkmes, nevis vēža.

Problēma ir tajā, ka ļoti daudzas sievietes neatpazīst pazīmes, kuras var liecināt par problēmām ar sirdi, bieži vien arī domājot, ka problēmas ar sirdi ir stiprā dzimuma vājā iezīme. Tieši šie minētie aspekti bieži panāk, ka sievietes iekļaujas lielākā slimību riska faktora grupā.

Kas ir sirdslēkme?

Kad kādā noteiktā sirds daļā trūkst skābekļa, notiek sirdslēkme. Visbiežākais iemesls tam, kādēļ sirdij trūkst skābekļa, ir pilnīgi vai daļēji aizsprostoti asinsvadi, jo tieši koronārās artērijas atbild par skābekļa un barības vielu pievadi sirdij.

Lai uzzinātu, kādi ir priekšlaicīgie sirdslēkmes simptomi, šķiriet nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close