TOP3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ir meistarīgākie autovadītāj jeb ”Šūmaheri”. Raugi, varbūt arī tu esi viņu vidū!

Mūsdienu straujais dzīves temps un automašīna ir nesaraujamas lietas. Ir pat tādas ģimenes, kurās katram autovadītāja apliecības turētājam ir savs dzelzs rumaks.

Problēma slēpjas faktā, ka ne visi automašīnu īpašnieki zina, kā braukt pēc noteikumiem. Un tas ir pamanāms apkopojumos par autoavāriju skaitu, par ko saņemam regulāru informāciju.

Prakse liecina – lai izvairītos no ceļu negadījumiem, nepietiek kārtīgi izpētīt satiksmes noteikumus. Ir svarīgi spēt rast kompromisus, pielāgoties situācijai uz ceļa, jābūt apveltītam ar drošas braukšanas prasmi un pacietību.

Astrologi apgalvo, ka vairāku zodiaka zīmju pārstāvjiem šādas īpašības piemītot jau kopš dzimšanas.

Proti, cilvēki, kas dzimuši Jaunavas zīmē, pretendē uz bronzas godalgu, un šajā reitingā tik augstu atrodas ne velti.

Nav neviena, kas pārspētu Jaunavas spējā akurāti un pedantiski vadīt automašīnu. Tāpēc šajā zodiaka zīmē dzimušosdēvē par ideāliem autovadītājiem. Esot pie spēkrata stūres, katra viņu kustība ir pārdomāta un precīza.

No malas šķiet, kaJaunavas zīmes pārstāvji un automašīna ir kā viens vesels, tos grūti iedomāties atsevišķi. Braukšanas apmācība tāpat kā pati braukšana šai zodiaka zīmē padodas bez mazākās piepūles. Bet tas ir tikai no pirmā acu uzmetiena. Patiesībā Jaunavas diezgan skrupulozi attiecas pret šo procesu. Un par savu galveno uzdevumu Jaunavas zīmē dzimušie izvirza saukli – neradīt problēmas sev, citiem autovadītājiem un gājējiem.

Ja ceļu satiksmes negadījumu statistikā tiktu apkopoti pārkāpēji, vadoties no zodiaka zīmes, tad varētu redzēt, ka Jaunavu viņu vidū ir ļoti maz. Tieši tāpēc šajā zodiaka zīmē dzimušie nereti izvēlas strādāt par šoferiem. Un tas ir pareizi. Patiešām – līdztekus labas braukšanas talantam Jaunavas ir neticami atbildīgas. Tām var uzticēt citu cilvēku dzīvības.

Skorpioni nav sliktāki par Jaunavām, ja runa ir par transportlīdzekļa vadīšanu.

Un – lai gan šīs zodiaka zīmes pārstāvji mīl ātru braukšanu, par viņu dzīvību nav jābaidās. Skorpioni aprēķina savus gājienus un darbības līdz mazākajai detaļai – tādējādi var sacīt, ka viņu braukšanas prasme ir nevainojama.

Šā iemesla dēļ Skorpiona izraisīti ceļu satiksmes negadījumi praktiski netiek reģistrēti. Ja tomēr tie atgadās, tad šīs zodiaka zīmes pārstāvji cenšas ar situāciju tikt galā pēc iespējas mierīgāk. Viņiem nepatīk tērēt naudu un laiku nevajadzīgai rēķinu skaidrošanai un agresīvai konflikta risināšanai.

Turklāt Skorpioni neatstāj nelaimē nevienu, kas nonācis nepatikšanās uz ceļa. Redzot autovadītāju, kurš iebāzis galvu zem motora pārsega, Skorpions noteikti apstāsies un palīdzēs atrisināt problēmu. Šis tikums ir saistīts ar to, ka Skorpioniem piemīt tādas īpašības kā laipnība un draudzīgums. Pateicoties šīm rakstura iezīmēm, viņi pastāvīgi ļauj citiem autovadītājiem apdzīt sevi un dod ceļu. Skorpionus var raksturot kā cilvēkus, kuri ciena citus.

Turpini lasīt tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru