Tautas līdzekļi vielmaiņas uzlabošanai – receptes un idejas

tautas līdzekļi vielmaiņas uzlabošanai

Vielmaiņas traucējumus var dēvēt par īstu mūsdienu sērgu. Par laimi, ir daudzi  tautas līdzekļi un receptes vielmaiņas uzlabošanai, kas var efektīvi palīdzēt normalizēt ķermeņa darbību!

Tautas līdzekļi vielmaiņas uzlabošanai: Trejdaivu sunīša uzlējums

* Ņem 20 g žāvētu lakstu, aplej ar glāzi auksta ūdens, uzkarsē līdz viršanai, tad izkāš. Lieto pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas. Lieto arī kā asinis tīrošu līdzekli un kompresēm pret diatēzi bērniem.

Ķiploku izvilkums
* Ņem 300 g notīrītu ķiploku, ieliek puslitra pudelē, līdz augšai pielej spirtu un nostādina 3 nedēļas. Lieto 1 reizi dienā pa 20 pilieniem pusglāzē piena. Izvilkums ir ne tikai labs organismu nostiprinošs līdzeklis, tas vēršas arī pret sklerozes attīstību.

Tīruma kosas novārījums
* Žāvētu un sasmalcinātu drogu pagatavo kā tēju un dzer pa 1/4 glāzes 3 reizes dienā. Novārījumam ir organismu attīroša iedarbība.

Lasi arī: Dārzeņu zupa vielmaiņas uzlabošanai un tievēšanai!

Lucernas uzlējums
* Lucerna normalizē asinsvadu sistēmas stāvokli, samazina sliktā holesterīna līmeni asinīs un novērš aterosklerozes attīstību. Augs uzlabo arī cukura diabēta slimnieku stāvokli. Trīs ēdamkarotes sasmalcinātu lakstu aplej ar puslitru verdoša ūdens, 4 stundas nostādina, tad izkāš. Dzer pa pusglāzei 3 reizes dienā.

Ārstniecības gurķenes uzlējums
* Vienu ēdamkaroti žāvētu lakstu ieber termosā, aplej ar glāzi verdoša ūdens, ik pa brītiņam sakratot, nostādina pusstundu, tad izkāš. Lieto pa 2 ēdamkarotēm 6 reizes dienā pirms ēšanas. Kurss – ne ilgāk kā 2 nedēļas.

 

Ja jums noderēja šis raksts, tad iesakām izlasīt vēl vien citu materiālu par to kā iekustināt vielmaiņu: Trīs unikālas receptes, kas palīdzēs uzlabot metabolismu! Jūsu organismā, šobrīd un vienmēr, darbojas Jūsu personīgais treneris, kas palīdz patērēt kalorijas un izkausēt taukus. Šī trenera vārds ir jau minētais metabolisms, kas burtiski tulkojot nozīmē „pārvēršanās!”

Lai lasītu materiālu , spied ŠEIT!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru