Sudrablietas skaistas, bet jāprot kopt. Kā to visvieglāk izdarīt

Sudraba traukus turējušas godā daudzas paaudzes, bet ar laiku tie nosūbē. Mirdzumu zaudē arī alvas un misiņa priekšmeti.

Par laimi, tautas gudrība un mīloša attieksme palīdzēs sudrabam atgūt spožumu un piešķirs jaunu elpu citiem metāla priekšmetiem, lietām, armatūrai un detaļām.

SUDRABA glabāšana
Sudraba priekšmetu pareiza glabāšana un kopšana ir galvenais nosacījums sirdij dārgo īpašumu saglabāšanā.

1. Pirms novietošanas plauktā sudrabu vienmēr rūpīgi noslaukiet. Sudraba priekšmetu glabāšanai laba izvēle ir ar samtu izklāta atvilktne.

2. Nopērciet ieliktņus ar filca kabatiņām galda piederumu glabāšanai. Filcs arī novērš sudraba ātru nosūbēšanu.

3. Glabājiet sudrabu cieši aizveramos polietilēna maisiņos vai pārklājiet ar ļoti plānu glicerīna kārtiņu, lai tas nenosūbētu. Glabājiet vietā, kas nav pakļauta lielām temperatūras svārstībām.

4. Ielieciet polietilēna maisiņos mazāku auduma maisiņu ar aktīvo ogli, kas darbosies kā gaisa filtrs – tā nopērkama zooveikalos. Maisiņu ar ogli nomainiet reizi gadā.

5. Sudrabs ir mīksts metāls, kuru var viegli saskrāpēt ar cietāku tēraudu, tāpēc glabājiet tos atsevišķi.

Kā palīdzēt savam sudrabam? Šķiriet nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close