Spiež kurpes? Viegls un ātrs veids, kā tās izstaipīt

Bieži vien gadās tā, ka veikalā mērot, kurpes ir kā uzlietas, bet atnākot mājās, tās tomēr neganti spiež. Ko tādā gadījumā darīt?

Nevajag uzreiz nokārt galvu un domāt, kam lai tagad šīs kurpes atdod. Labāk izmēģiniet mūsu šīs dienas ieteikumu, kas palīdzēs kurpes mazliet pastaipīt, turklāt tas ir ātri, ērti un nebūt nav sarežģīti.

Jums būs nepieciešams:

 • fēns
 • biezu zeķu pāris (var vilnas, ja apavi tiešām traki spiež)
 • kurpes, kuras nepieciešams pastaipīt

Uzvelciet kājās biezās zeķes un pamēģiniet uzstūķēt kājās apavus. Tagad ar karsto fēnu pūtiet virsū tām apavu daļām, kuras spiež visvairāk. Kamēr to darāt, ik pa laikam pastiepiet pirkstu galus, centieties kāju kustināt, lai apavs staipās. Pēc tam apavus atstājiet kājās tik ilgi, kamēr tie pilnībā atdzisīs. Tad uzvelciet kājās plānās zeķītes un pārbaudiet, cik veiksmīgs ir jūsu rezultāts. Jūs varat šo procedūru atkārtot atkal un atkal, ja ir tāda nepieciešamība. Taču esiet uzmanīgi ar dažādu materiālu apaviem, lai nesabojātu ar fēnu to virsmu.

 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close