Šī mamma savai meitai katru dienu taisīja citādākas bizes. Viņa ir izveidojusi jau 800 dažādas!

Šī mamma katru rītu, pirms došanās uz skolu, savai meitai pin bizes. Bižu pīšana no rītiem jau ir kļuvusi par šīs ģimenes tradīciju. Pats interesantākais ir tas, ka mamma nepin parastās bizes, bet gan izveido veselu mākslas darbu tieši meitai uz galvas.

Šellijai Gifordai bižu pīšana bija patīkams process jau bērnībā. “Man ļoti patīk pīt bizes. Esmu gatava to darīt jums un arī jūsu ģimenei,” tā par savu kaisli izsakās Šellija.

No sākuma sieviete prata pīt tikai franču un holandiešu bizes, taču viss krasi mainījās pēc tam, kad 2014. gadā viņa nejauši uzgāja kādu mājaslapu internetā, kurā bija visdažādākās pamācības bižu pīšanā. Kopš tā laika viņa savus meistardarbus iemūžina un izvieto savā Facebook un Instagram profilā.

Viņas mācīšanās pūles nebija veltīgas, jo visu to, ko viņa saskatījās, Šellija realizēja uz savas meitas Greisas.

Aplūkojiet šos brīnumainos mākslas darbus, kādus rada šī austrāliete.

Viņa katru rītu velta aptuveni 20 minūtes, lai palaistu savu meitiņu uz skolu ar pavisam jaunu un līdz šim nebijušu frizūru.

Lai redzētu, kādus mākslas darbus rada Šellija, šķiriet nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close