Saspringts dzīvesveids nav attaisnojums maltītes izlaišanai. Kā visu paspēt?

4. Lai veselīgas uzkodas kļūst par ieradumu

Tiklīdz starp pamatēdienreizēm tu sajūti cukura līmeņa pazemināšanos, tu kļūsti nemierīgs un zaudē koncentrēšanos. Tas atainojas uz darba produktivitātes, turklāt palielinās risks paķert ko nekvalitatīvu un super saldu no kolēģes galda. Lai tā nenotiktu, plāno toskait arī uzkodas. Mūsu iecienītākās veselīgās opcijas: augļi (āboli, citrusaugļi, banāni), humuss (to var pagatavot brīvdienā, lietojot uzturā ar svaigiem burkāniem un seleriju), avokado un mandeļu eļļu (gan viens, gan otrs ir supergards, klājot uz pilngraudu maizes).

5. Lieto uzturā vairāk ūdens

2 litri dienā – tas nav varoņdarbs, bet gan vēlamais minimums. Lai neaizmirstas, izgudro savu īpašo motivatoru. Piemēram, aliexpress piemeklē amizantu pudeli, kas priecēs aci, tātad, arī pievērsīs sev uzmanību. Iepildi to no ūdens iekārtas un pamazām tukšo ārā. Patīkamam aromātam un garšai pievieno dažas šķēlītes svaigā citrona.

6. Vairāk kusties

8 stundu ilga sēdēšana – šis darbs nav fiziski smags, taču ķermeni palēnām graujošs. Lai atjaunotu organisma līdzsvaru, izmanto katru iespēju, lai izkustētos no vietas. Parkojies 15 minūšu attālumā no darba vietas, ik pēc stundas-divām mēro vairākus stāvus pa kāpnēm, un aizmirsti par liftu.

7. Pārliecinies, ka treniņi ir tava „top prioritāte”

Līdzīgi, kā ēdienkarti, nedēļu uz priekšu ieplāno arī savas nodarbības sporta klubā, jogu un skriešanu. Pārējās aktivitātes tiem pielāgo. Citiem vārdiem – liec treniņus vienā svarīguma līmenī ar darba pienākumiem. Šāda pieeja uzlabos disciplīnu un iemācīs nepaļauties tikai uz mainīgo omu.

8. Paaugstini savas darba vides vibrācijas

Šis ieteikums vērsts gan uz tevi pašu, gan uz vietu, kurā pavadi lielāko dienas daļu. Cik gan piesātināta mēdz būs ikdiena: jokošana darba vietā mijas ar konfliktiem un citām stresa situācijām. Lai pasargātu sevi no negatīvās enerģijas plūsmas, turi savā darba vietā pāris kristālus. Starp citu, šungīts pasargās no kaitīgajām ultramagnētiskajām plūsmām, kas nāk no datorierīcēm. Ir vērts apbruņoties arī ar ēteriskajām eļļām. Piemēram, lavandu eļļa nomierinās nervu sistēmu, apelsīna eļļa – možam garam un lieliskai omai. Pēc fenšuja, ir svarīgi turēt darba vietu tīru un nepārkraut ar liekiem priekšmetiem, tuvumā jātur augs.

9. Gaisa mitrināšana 

Dēļ centrālās apkures aukstajā gadalaikā gaiss telpā kļūst sauss, kā dēļ ādas stāvoklis mēdz pasliktināties. Dabīgas izcelsmes mitrinošais roku krēms un lūpu balzāms – tas, kas lietojams ofisā vairākas reize dienā. Tie nodrošinās vienkāršu, taču būtisku kopšanu laikā, kad neesi mājās.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru