Šādi ķiploku jūs vēl neesat izmantojuši! Paskaties 2 veidus, kā to izmantot sāpju gadījumā un pret infekcijām + brīnumains uzlējums!

Šīs metodes ir ļoti vienkāršas, bet to efektivitāte pārsteidz pat ārstus! Otrais izmantošanas veids ir obligāti jāzina visām sievietēm! Video parādīta recepte ķiploka un joda uzlējumam!

Daba piedāvā mums daudz augus, kuriem piemīt brīnišķīgas ārstnieciskās īpašības.

Jau no seniem laikiem cilvēki ir izmantojuši dažādus augus, lai ārstētu dažādas saslimšanas, un pat šodien, neskatoties uz mūsdienu zinātnes sasniegumiem, cilvēki izmanto tradicionālos līdzekļus.

Bez šaubām, ir dabīgie līdzekļi, kuri ir neticami iedarbīgi, un ķiploks ir tas augs, kas ir daudzu recepšu sastāvdaļa.

Ķiploku bieži izmanto kā aromatizētāju un kā ārstniecības līdekli fitoterapijā.

Saskaņā ar nesen veikto pētījumu, uzliekot ķiploku uz noteiktām jūsu ķermeņa daļām, jūs varat iegūt neticamus rezultātus noteiktu saslimšanu noteikšanā.

Un tas ir, jūs varat ielikt ķiploka daiviņu ausi, un atvieglot sāpes un tikt vaļā no otīta un citām problēmām, kas radušās ausīs. Pateicoties savām antibakteriālajām un pretiekaisuma īpašībām, ķiplokam piemīt spējas izārstēt tādas slimības kā cervikāla obstrukcija, infekcijas un pat dunoņa.

Jums ir jābūt piesardzīgiem, un ķiploks jāievieto ausī, bet tikai pašā auss virspusē, neieliekot to pārāk dziļi ausī. Pēc tam jūs varēsiet iet gulēt ar ķiploku.

Kad jūs nākamajā dienā pamodīsieties, dunoņa, sāpes, infekcijas vai jebkurš cits diskomforts pazudīs. Bet, ja jūs neesat pamanījuši nekādus uzlabojumus, tad jums ir jāapmeklē ārsts, lai noskaidrotu iemeslus un diagnozi.

Un tas vēl nav viss, tālāk sniegtā informācija būs ļoti noderīga visām sievietēm.

Ķiploks vaginālo infekciju un iekaisumu ārstēšanai.

Jūs varat izmantot ķiploku, lai ārstētu tādas problēmas kā vaginālā infekcija un iekaisums.

Tam jums ir nepieciešama viena daiviņa ķiploka, no sākuma tā jānotīra un jānomazgā.

Ar adatas palīdzību jāpiestiprina diegs ķiploka daiviņā, kā tas norādīts fotogrāfijā.

Ievietojiet to makstī tā, lai diegs paliktu ārpusē. Jums tā ir jāizguļ nakts un nākamajā dienā ķiploks jāizņem. Ķiploks cīnīsies ar infekciju, un jūs pavisam drīz pamanīsiet uzlabojumus. Lai gūtu labākus rezultātus, ar adatas vai zobu bakstāmo izduriet ķiplokā vairākus caurumiņus.

Avots: vkurselife.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close