Psihologi atklājuši patiesību par cilvēkiem, kuri bieži raud jebkura iemesla dēļ

Mēs visi raudam. Asaras ir veids, kā parādīt emocijas: gan pozitīvas, gan negatīvas. Kanādas Universitātes psihologi veica testu, kura rezultāti liecina, ka bieži raudoši cilvēki ir pietiekami izturīgi pret stresu.

Psihologi apgalvo, ka tas, ka cilvēki raud vismazākā iemesla dēļ, patiesībā daudz ko liecina par viņiem.

Raudāšana – laba cilvēka un laba drauga pazīme.

Grūtās dzīves situācijās draugi var izraudāties uz tava pleca, bet tu raudāsi dubultā. Dažreiz, lai tiktu galā ar sāpēm un aizvainojumu, vienkārši pietiek izraudāties un atvērties tuva cilvēka priekšā, kurš var atbalstīts, saprast un pažēlot.

Raudāšana parāda, ka tu nebaidies no savām jūtām.

Ja tu raudi zaudējot tuvinieku, aiz naida un dusmām, stresa situācijās, skatoties skumju filmu, hormonālā disbalansa vai citu iemeslu pēc, tas viss tevi padara neaizsargātu citu priekšā. Ja tu nevari saturēt asaras, tad citu atbalsts tev dos iespēju tikt galā ar savām jūtām.

Lasi vēl: Šīs zodiaka zīmes atrodas zem spēcīgas augstāko spēku aizsardzības: jebkurš negatīvisms atgriežas atpakaļ pie sūtītāja

Tu proti tikt galā ar stresu

Ļaut vaļu savām jūtām nenozīmē būt vājam. Tieši pretēji, tas tevi atbrīvo no negatīvā un spriedzes. Ja tu nemitīgi sevī turi dziļas pārdomas un neļauj sev būt vājam un raudāt, tad tas var radīt ne tikai nopietnas psiholoģiskas, bet arī fiziskas problēmas.

Lasi nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru