Pieci lieliski vingrinājumi ceļiem, kas samazinās sāpes pārvietošanās laikā

1

Tāpat kā ir daudz cilvēku, kuriem patīk staigāt, tik pat daudz ir arī tādu, kuriem tas ļoti nepatīk. Visticamāk, ka šādi cilvēki pārvietošanās laikā ceļos izjūt asas sāpes.

Staigāšana vai soļošana ir ļoti labs treniņš, taču pat tik elementāras kustības var sagādāt ļoti lielu diskomfortu un ārkārtīgi lielas sāpes.

Lai samazinātu slogu, kas tiek likts uz ceļiem, tādā veidā arī samazinot sāpes, iešanas laikā uzsvars jāliek uz gurnu un dibena muskuļiem. Tieši šie muskuļi atbalsta mūsu ceļus.

Tātad, ja iepriekš minētie muskuļi ir spēcīgi un tie ikdienā vēl tiek nostiprināti, ceļiem būs daudz vieglāk un uz tiem netiks radīta tik liela slodze. Neskaitāmi pētījumi ir pierādījuši šo vienkāršo likumsakarību.

Iesakām ikdienā pildīt mūsu piedāvātos vingrinājumus, kurus speciālisti rekomendē veikt vismaz četras dienas nedēļā.

Vienmēr pārliecinieties, ka vingrinājuma izpildes laikā jūtaties komfortabli. Ja gadījumā sajūtat sāpes, nekavējoties pārtrauciet vingrinājuma izpildi.

Lai uzzinātu vingrojumus, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close