Patiešām unikāla dāvana – zemeņu rozītes! Pagatavojiet paši!

Izlaidumu, kāzu un dažādu citu saviesīgu pasākumu laikā katrs no mums vēlas sev tuvus cilvēkus pārsteigt ar kaut ko unikālu. 

Šodien mūsu redakcija nolēma padalīties ar unikālu zemeņu rozīšu ideju, kura neatstās vienaldzīgos. Šāds pušķis izskatīsies skaisti, unikāli un pat ļoti eleganti, turklāt zemeņu ziedus pēcāk varēs apēst, un nekas no šī skaistuma neies zudumā.

Lai uztaisītu tik skaistus ziedus, nebūt nav jābūt dzimušam māksliniekam. Atliek vien iegādāties lielas un skaistas zemenes, lai ziedi būtu daudz apjomīgāki, kā arī jādabū garie koka iesmiņi. Lai ziedu pušķi nokomplektētu, varat to ietīt dāvanu papīrā, kā to dara ar īsto ziedu pušķiem.

Šķiriet nākamo lapu, lai uzzinātu, kā taisa katru ziediņu atsevišķi!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close