Pāris lietas, kuras nav ieteicams nēsāt sievietēm vecumā pēc 40

Jūs noteikti esat pamanījušas, ka apģērba gabali, kas pirms pāris gadiem jums ļoti piestāvēja, pašlaik izskatās kaut kā ļoti neveikli. Jaunībā var droši eksperimentēt pa labi un pa kreisi, bet pēc 30 gadiem, īstenībā, pat pēc 25 gadiem ir nepieciešams jau pieturēties pie konkrēta stila.

Lai arī cik bēdīgi tas nebūtu, bet pēc 40 gadu vecuma garderobē tiek ieviesta vesela virkne “tabu”. Jā, jums ir tiesības vilkt to, kas jums patīk, taču ir pāris lietas, kas jūs no pieklājīgas sievietes var padarīt par nevīžīgu astotklasnieci.

Apģērbs sievietei pēc 40

Cepures ar bumbulīšiem

Atmiņas par bērnību… Laiku pa laikam modes industrijā atkal šīs cepures ienāk modē, taču tās der sievietēm līdz 22-25 gadiem. Sevi cienošām sievietēm labāk no tādām izvairīties. Starp citu, šāda galvas sega piestāv vien reti kuram, jo tā ievērojami palielina galvas apjomu. ошибки стиля

Lai lasītu rakstu tālāk, šķiriet nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 2 komentāri

  1. Sanita
  2. Aija

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close