Pāris ieplīsušas flīzes vannasistabā? Tu tās vari nomainīt pats!


Bojātas flīzes var sagādāt lielākas problēmas mitrā vidē. Ja atklājat saplaisājušu vai ieplīsušu flīzi, sekojiet šiem vienkāršajiem soļiem, cik ātri vien iespējams, lai novērstu lielākus zaudējumus.

Ja nav precīzi saderīgu flīžu, izvēlēties kontrastējošu krāsu ielāpus.

Pirmkārt, noņemiet javu ap bojāto flīzi un ar sausās griešanas cilindriskā zāģa palīdzību pārgrieziet flīzi pa diagonāli vai izurbiet ar urbi vairākus caurumiņus.

Otrkārt, noskaldiet flīzes fragmentus ar āmuru un plakanisku kaltu, kamēr visa flīze kļūst vaļīga. Noņemiet tik daudz vecās līmes, cik iespējams.

Treškārt, noklājiet jaunās flīzes aizmuguri ar piestiprināšanas materiālu un piespiediet to pie sienas, kamēr flīze pareizi ieguļas vietā.

Ceturtkārt, ļaujiet līmei pa nakti nožūt (vai atbilstoši ražotāja norādījumiem), tad uzklājiet javu un notīriet.


• Nolieciet vannas istabā ūdensdrošu pulksteni – piemērots pie flīzēm ar vakuuma blīvēm piestiprināms – lai jūs pošoties varētu sekot līdzi laikam.

• Ja vēlaties sākt dienu mūzikas pavadībā, sarūpējiet ūdensizturīgu radio.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close