Orhidejas reanimācija jeb kā sniegt pirmo palīdzību šiem augiem

Orhidejas ir ļoti cimperlīgi augi, kuriem nemitīgi nepieciešams izdabāt. Taču ko darīt tad, ja orhideja nīkuļo un nekādi nevēlas iepriecināt savu saimnieku ar skaistiem ziediem?

Orhideju reanimācija

1. Lai noteiktu auga sakņu stāvokli, ļoti akurāti pakustiniet zieda stublāju uz vienu un uz otru pusi. Ja zieds cieši sēž pamatnē, tas nozīmē, ka augs ir dehidratējies un ir pienācis laiks tā reanimēšanai. Lai to izdarītu, noņemiet vāzi no palodzes un atstājiet to 40 minūtes malā. Pēc tam ielieciet augu ūdens traukā uz stundu (ūdens temperatūrai vajadzētu būt + 30 līdz + 40 grādi pēc Celsija). Ar šo laiku būs pietiekoši, lai sakņu sistēma uzsūktu ūdeni un kļūtu daudz noturīgāka.

Lai lasītu rakstu tālāk, šķiriet nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close