Noslēdzies izaicinājums “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei”

6.oktobrī noslēdzās Valmieras pilsētas pašvaldības organizētais Endomondo izaicinājums “Ar Valmieras vārdu apkārt pasaulei”, kurā valmierieši un Valmieras draugi bija aicināti reģistrēt savus noskrietos, nosoļotos, noslēpotos u.c. sportiski aktīvi veiktos kilometrus, lai kopīgiem spēkiem mērotu ceļu apkārt zemeslodei. Kopš 2017.gada 6.oktobra kopīgi esam apgājuši apkārt zemeslodei 6,7 reizes jeb mērojuši kopumā 269 373 km lielu attālumu.

“Arī pats ar lielu aizrautību un entuziasmu iesaistījos šajā izaicinājumā, reģistrējot savus noietos kilometrus un redzot, kā valmieriešu un Valmieras draugu kopīgi krātā kilometrāža pieaug dienu no dienas. Tas deva papildu motivāciju pēc darba dienas uzvilkt sporta apavus un doties Valmieras ielās, izkustēties un izvēdināt galvu. Sportisko aktivitāšu iekļaušana mūsu ikdienā ir priekšnoteikums veselai un dzīvespriecīgai sabiedrībai, tādēļ esmu priecīgs gan par tiem, kuri kopā ar mani pieņēma šo izaicinājumu, gan pārējiem sportiskajiem valmieriešiem,” atzīmē Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Kopumā izaicinājumu pieņēma 306 cilvēki, no kuriem aktīvākais Mārtiņš Vilemsons akcijas laikā veica kopumā 6818,82 km. Otrajā vietā ar veiktiem 6556,96 km ierindojās Artis Šmits, savukārt trešajā vietā – Raitis Puriņš ar mērotiem kopumā 5779,07 km. Aktīvāko desmitniekā arī Santa A (5756.81 km), Reinis Tops (5148.42 km), Aleksandrs Pozdnakovs (4302.41 km), Kristaps Broks (4176.48 km), Ainārs Gudēvics (4074.49 km), Ritvars Klapars (3883.81 km) un LLiene LLallere (3851.06 km).

Desmit aktīvākie izaicinājuma dalībnieki ir nopelnījuši piemiņas veltes no Valmieras pilsētas pašvaldības, ko viņi aicināti saņemt Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10 Valmierā), uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Pierādīsim arī turpmāk to, ka Valmierā dzīvo sportiski, aktīvi un veseli iedzīvotāji, kuri mīl nodarboties ar sportu un kuri domā par kvalitatīvu dzīvi sev un nākamajām paaudzēm. Dzīvojam zaļi!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru