Māte no aizsaules katru nakti nāca pie dēla sapnī un no sava kapa uzdeva tikai vienu jautājumu

Dēls visu laiku bija darbā, bet viņa sieva dienu pavadīja ņirgājoties par šo sievieti. Viņa ieslēdza viņu istabā un deva ēst tikai kaķu barību, jo uzskatīja viņu par dzīvnieku. Reiz sieva sadusmojās un izmeta visas viņas mantas aiz durvīm un arī viņu. Vīram pārnākot mājās viņa pateica, ka sieviete pati esot aizbēgusi.

Viņš viņu nemeklēja, tomēr naktī gulēt nevarēja, jo domāja uz kurieni viņa varēja aizbēgt. Viņai prāts bija kā 3 gadīgam bērnam. Sākot no šīs dienas katru nakti sapnī dēlu apciemoja mirusī māte, kura gulēja zārkā un teica, ka lūdza vien tikai pieskatīt viņas māsu. Pagāja nedēļa, bet katru nakti viens un tas pats sapnis.

Pagāja divi mēneši kopš šī māsa bija devusies prom un dēls nolēma pazvanīt krustmātei, lai noskaidrotu vai viņai ir kāda informācija. Krustmāte Olga nikna atbildēja, ka pirms diviem mēnešiem atrada viņu pie savas māsas kapa un viņa neko nesaprata kur atrodas. Olga viņu paņēma pie sevis.

Pagāja vēl divi mēneši un arī šī māsa nomira. Vīrietis pat neieradās uz viņas bērēm. Pagāja desmit gadi un tagad Mihails pat gulēja slimnīcas gultā ar smagu slimību. Sieva viņu neapciemoja, jo bija atradusi sev citu vīrieti. Reiz sieva ieradās pie viņa ar dokumentiem. Lūdza tos parakstīt, lai viņa varētu vadīt viņa biznesu.

Mihails parakstīja, bet tikai vēlāk noskaidrojās, ka viņš ar savu parakstu atteicās no savas lielās mājas. Nu māja piederēja sievai. Mihailam bija atlicis maz laika šajā pasaulē, tomēr neviens pat pie viņa neatnāca, lai vienkārši pasēdētu ar viņu pāris minūtes kopā.

Lūk, šādi negaidīti pavērsieni gadās arī šobrīd, tādēļ padomā par savu rīcību dažādās situācijās!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru