Labākā kāzu spēle – “Apavu rotaļa”

Ja tuvojas kāzas, kurās jūs esat galvenie “vaininieki” jeb jaunlaulātais pāris vai arī kāzās būsiet par vedējiem, šī spēle noteikti ir jāizmēģina!

Kādi ir spēles galvenie noteikumi?

Jaunlaulātais pāris apsēžas uz krēsliem, kas vērsti pretējā virzienā, proti, pāris sēž ar mugurām kopā. Līgavai un līgavainim rokās ir savs un savas otras pusītes apavs. Spēles vadītājs ir sagatavojis visdažādākos sadzīviskos, interesantos, apkaunojošos jautājumus, uz kuriem pārim nākas atbildēt, gaisā paceļot to apavu, kuram no viņiem abiem šī atbilde atbilst visvairāk.

Piemēram:

“Kurš no jums mīl nenomazgāt aiz sevis traukus?”

Gan līgava, gan līgavainis ceļ to apavu, kuram tas atbilst, vai vismaz viņi domā, ka vairāk atbilst. Abi var izvēlēties sevi vai savu partneri kā atbildi šim jautājumam. Jautrākais ir tas, ka daudzi nemaz nezina, kādas būs viņu atbildes, arī pats pāris nezina, kāda ir viņa otras pusītes atbilde. Viesiem tiek lielie prieki smieties par šīm atbildēm.

Ielūkojieties video, kā tas izskatās reālajā dzīvē!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close