Ko darīt, ja auto vējstikls nemitīgi aizmiglojas no iekšpuses

Jums arī apnicis, ka auto vējstikla iekšpuse nemitīgi aizmiglojas? Apnicis gaidīt, kamēr kondicioniera plūsma uz logu to noņems? Labāk nemaz nemēģināt tīrīt ar roku vai lupatiņu, jo riskējat, ka pēcāk būs nesmuki un redzami pleķi uz stikla.

Ko šādā gadījumā var darīt?

Notīriet sava auto vējstikla iekšējo daļu ar švammi, kas paredzēta balto tāfeļu tīrīšanai. Vēl labs risinājums – notīriet sava auto vējstikla iekšējo daļu ar mutes skalojamo līdzekli vai arī zobu pastu, kurā ir mentols. Šādi vējstikls vairs neaizsvīdīs un arī švīkas vai traipi nepaliks.

Kā novērst logu aizsvīšanas atkārtošanos?

Iepildiet nevajadzīgu zeķi vai auduma maisiņu ar tīriem kaķu kastītes pakaišiem, pēcāk šo maisiņu palieciet zem sava auto sēdekļa. Šādā veidā jūs panāksiet, ka auto salonā nebūs vairs tik mitrs gaiss un logs vairs neaizmiglosies.

Ieteikums: neatstāt savā auto traukus ar šķidrumiem atvērtā veidā.

Avots: adme.ru


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close