Klāt “Laukiem būt!” mācības

Jau astoto gadu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 40 gadiem piedalīties uzņēmējdarbības uzsākšanas mācībās pasākumā “Laukiem būt!”. Pēc mācībām, kas notiks visa Latvijā, būs iespēja startēt uzņēmējdarbības konkursā, kurā labākie saņems naudas balvas. Pieteikšanās konkursam sāksies 2019. gada decembrī.

Lai gan Kuldīgas pusē mācības jau sākušās, pārējā Latvijā informatīvās dienas un mācības aktīvi sāksies septembrī.

Elīna Ozola, LLKC Lauku attīstības nodaļas vadītāja: “Kāpēc Tev vērts piedalīties? Tās nav tikai mācības un konkurss. Tās ir jaunas pazīšanās, jauni kontakti, tie ir pasākumi, kuros iegūt jaunus draugus un sadarbības partnerus. Mācības notiek 10 cilvēku grupā, kas nodrošina individuālu pieeju ikkatram to dalībniekam. Mēs esam redzējuši daudz piemēru, kad jaunie uzņēmēji savas īstās idejas atrod tieši mācību laikā, runājot ar citiem mācību dalībniekiem, lektoriem un mājās visu vēlreiz pārdomājot. Tāpēc, ja arī Tev nav savas uzņēmējdarbības idejas, pievienojies, un varbūt tieši te tā radīsies!”

Tuvākās plānotās informatīvās dienas reģionos:

10.09. Daugavpils;

11.09. Jēkabpils;

20.09. Cēsis, Gulbene;

20.09. Valka, Valmiera;

24.09. Ogre.

Sev tuvāko mācību vietu vari atrast, sazinoties ar LLKC reģionālajiem konsultantiem visā Latvijā: http://new.llkc.lv/lv/biroji

Uzziņai:

“Laukiem būt!” mācībās līdz šim piedalījušies 1478 jaunieši. Konkursā startējuši 378 jaunieši. Pasākums notiek visā Latvijā, sev tuvāko mācību norises vietu vari atrast, sazinoties ar LLKC reģionālajiem konsultantiem.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru