Ķimenes – liekā svara lielākais ienaidnieks

Ļoti daudzi speciālisti ir pārliecināti, ka tievēšanas pamatā ir laba vielmaiņa. Ir ļoti daudz dabīgu sastāvdaļu, kas spēj to uzlabot, taču jums jābūt ļoti uzmanīgiem ar garšvielām, kuras izmantojat, lai pagatavotu savu ēdienu.

Ļoti daudzi cilvēki maldīgi uzskata, ka liekā svara samazināšanai nepieciešams badoties. Ja jūs zināsiet, kuras dabīgās sastāvdaļas jāsajauc kopā, lai paātrinātu vielmaiņu, palīdzēsiet savam organismam atbrīvoties arī no liekā svara.

Irānas Universitātes pētniekiem izdevās noskaidrot šādu likumsakarību. Pētījuma dalībnieki tika sadalīti divās grupās. Katrā grupā bija 44 sievietes, kuras visas vēlējās atbrīvoties no liekā svara.

Veselu trīs mēnešu garumā katrai no šīm sievietēm nācās uzturā lietot mazāk par 500 kalorijām dienā.

Viņas uzturā lietoja visdažādākās garšvielas. Pirmā grupa katru dienu uzturā lietoja 3 gramus ķimeņu pulvera. Sievietes parasti šo ķimeņu pulveri sajauca kopā ar 140 g jogurta. Otra grupa uzturā lietoja šādu pašu daudzumu jogurta, taču bez ķimenēm.

Rezultāti pārsteidza visus. Tās grupas sievietes, kas uzturā lietoja ķimenes, spēja katra zaudēt līdz pat 6 kg liekā svara, kamēr otra grupa pat tuvu neparādīja šādus rezultātus.

Pirmā grupa zaudēja vairāk tauku nekā otrā grupa. Pirmā grupa spēja zaudēt 14,64 % tauku, bet otrā grupa vien 4,91%.

Ķimeņu sastāvā ir fitoserols, kas ir ļoti spēcīgs savienojums un tas palīdz novērst holesterīna noturību mūsu organismā. Daudzi zinātnieki apgalvo, ka šāds savienojums tiešām var palīdzēt atbrīvoties no liekā svara.

Neaizmirstiet dalīties arī ar savām draudzenēm!

Avots: fithacker.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru