Kas jādara Vecgada vakarā, lai pāris tiktu pie bērniņa un nostiprinātos ģimeniskā saikne?

Jūs noteikti esat dzirdējuši daudz un dažādus ticējumus un paražas, ko nepieciešams darīt tad un tad, lai iegūtu, piemēram, materiālo labklājību, mīlestību un daudz ko citu.

Mūsu redakcija šoreiz pastāstīs, ko nepieciešams darīt Vecgada vakarā, lai pāris tiktu pie ģimenes pieauguma vai nostiprinātu jau esošās ģimenes saikni.

 1. Kad tiek skaitīta atskaite līdz jaunajam gadam, pārim nepieciešams cieši turēties vienam aiz otra rokas. Šis nelielais paņēmiens nodrošinās stipru, mīļu un noturīgu ģimenisko saikni visa nākamā gada garumā.
 2. Pārim, kas vēlas pēc iespējas ātrāk tikt pie bērniņa, ir jāiekar eglītē (vai jāpaliek zem tās) jebkāds bērniņam paredzēts priekšmetiņš – knupītis, zeķīte, mantiņa.
 3. Lai ģimenē visu gadu nebūtu nekādu strīdu, ir jānopērk vai jāpagatavo talismans trīskrāsaina suņa veidolā. Novietojiet šo talismani redzamā vietā, lai tas pasargātu jūs un jūsu ģimeni no likstām, skandāliem un dažādām nepatikšanām.

Lai arī jūs sagaida Jaunajā gadā ģimenes pieaugums un labklājība!

Avots: takprosto.cc


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close