Kāpēc tu pieņemies svarā? Lūk īstās atbildes un risinājums

Dietoloģijas speciālista ieteikums

“Lai ķermenis pats sevi attīrītu, izšķīdini dažas piles EcoSlim ūdens glāzē un izdzer to maltītes laikā vai pēc tās, reizi dienā. Jau pavisam drīz jutīsi atšķirību – jau nedēļas laikā svars samazināsies, problēmas ar kuņģi un gremošanu izzudīs. Kas ir īpaši pārliecinoši: unikālais sastāvs tika izstrādāts sadarbībā ar Uzturvielu institūtu. Dabīgie vitamīnu kompleksi ir daudz efektīvāki un drošāki nekā ķīmiskie savienojumi. Taurīna, kofeīna un guaranas ekstrakta kombinācija var pārliecinoši tikt uzskatīta par īstu dāvanu visiem, kuri sākuši notievēt, jo šis komplekss sadedzina tauku uzkrājumus problemātiskajās zonās tikai dažu dienu laikā.

Ecoslim ir serificēts un zinātniski pārbaudīts līdzeklis, kuram šobrīd nav analogu. Tikai 5 pilieni dienā, tavam organismam palīdzēs tikt galā ar tām vielām kuras ikdienā tiek pievienotas praktiski visos pārtikas produktos, lai paildzinātu to realizācijas termiņu, lai pastiprinātu tajos garšu, vai uzlabotu to krāsu, bet tas tiek darīts nedomājot par mums, tāpēc svara samazināšana vai vismaz tā augšanas apturēšana ir praktiski ikviena mūsdienu cilvēka problēma.

Ecoslim tiek piegādāts visā Latvijā, un jūs norēķinieties tikai preces saņemšanas brīdī, kas ir ērti, vienkārši un droši.

Iepazīties ar detalizētāku Ecoslim aprakstu un Pasūtīt Ecoslim var te (klikšķini uz teksta).

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Zaiga (Madona)</cite>

  Teikšu kā ir – biju skeptiska un vispār šitiem brīnumiem neticu! Bet kādu laiku atpakaļ draudzene pamēģināja un viņai nostrādāja tas viss! Tagad kādu laiku jau lietoju un pirmie rezultāti ir ļoti pat dauzsološi! Redzēs kās būs tālāk!

  • <cite class="fn">Dina</cite>

   Man tas pats! Draudzenes ietekmē pamēģināju un viss sanāca! Tagad kad svars zemē, cenšos ēst veselīgi, lai atkal neiet virsū!

 • <cite class="fn">Inese</cite>

  Eco slim esot efektīvs, pārbaudīts un ārstu asociācijas apstiprināts produkts. Bet kāpēc tad viņu nevar nopirkt aptiekās? Kāpēc var iegādāties tikai pasūtot internetā?

Pievienot komentāru