Kad šīs zodiaka zīmes ir dusmīgas, tad labāk pēc iespējas ātrāk laidies lapās

Vispirms, protams, jāpiemetina, ka katra cilvēka zodiaka zīme noteikti nenosaka to, cik cilvēks ir labs vai slikts, jo katrs pats izvēlas, kurai no pusēm dot virsroku – gaišajai vai tumšajai! Tā ir katra brīva griba, tomēr horoskops var palīdzēt Jums uzzināt, kurām zodiaka zīmēm ir lielāka tieksme uz dusmām un agresijas uzliesmojumiem.

Ir tādi cilvēki, kas vienmēr ir ļoti labi un mierīgi, bet ir arī tādi, kas bieži vien uz visu pasauli ir izteikti dusmīgi, tāpēc šodien mēs Jums pastāstīsim par divām visbīstamākajām zodiaka zīmēm, jo šo divu zodiaka zīmju pārstāvju dusmas nav nekāda joka lieta!

AUNS

Aunu pārvalda enerģiskais un impulsīvais Marss. Labā noskaņojumā Auns ir brīnišķīgs draugs un biedrs, ar viņu nekad nav garlaicīgi, viņš nav slinks un vienmēr ir gatavs palīdzēt, tomēr, ja Jums gadās pieķert Aunu sliktā garastāvoklī, ja Jūs viņu kaut kādā veidā saniknosiet, tad pār Jums nāks īsta “uguns vētra”, jo Auns taču ir uguns stihijas zīme.

Auni ir “viegli uzliesmojoši” un spītīgi, ar viņiem ir ļoti grūti vienoties, kā arī viņi ne vienmēr klausīsies savu sarunu biedru loģiskajos argumentos. Šīs zīmes vīrieši nereti domā, ka dažus jautājumus var atrisināt tikai ar dūru palīdzību. Ar laiku Aunu degsme samazinās, un tad sazināšanās ar viņiem kļūst daudz patīkamāka un drošāka!

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru