Kā pazemināt holesterīna līmeni asinīs ar tautas līdzekļiem

Kā pazemināt holesterīna līmeni

Kā pazemināt holesterīna līmeni asinīs ar tautas līdzekļiem – Nav tiešu simptomu, kas liecinātu par holesterīna līmeņa paaugstināšanos organismā, parasti var sajust tikai holesterīna sekas.

Sāpes kājas muskuļos fiziskās slodzes laikā, sāpes krūtīs, reiboņi un atmiņas traucējumi – tas viss liecina par asinsrites traucējumiem, jo asinsvadi, kas nodrošina skābekļa padevi audu šūnām, tiek sašaurināti.

Uzturiet savu veselību kārtībā, biežāk smaidiet un esiet veseli!

 

Daba ir parūpējusies par holesterīna līmeņa regulētājiem organismā, izvadot tos dabiskā veidā no organisma ar žults palīdzību.

 

Lasi arī: Kā attīrīt aknas: Sešu sastāvdaļu kokteilis, kurš palīdzēs atveseļot aknas! Efekts būs jūtams jau ļoti drīz

Ieteicams pārtikā lietot produktus, kas bagāti ar šķiedrvielām, ēst pilngraudu maizi, putras, dārzeņus un augļus. Paaugstiniet fiziskās aktivitātes un atcerieties, ka arī būšana svaigā gaisā spēj veiksmīgi cīnīties ar holesterīnu.

Recepte Nr.1 – Kā pazemināt holesterīna līmeni, lietojot pupiņas

Šī ir ļoti iedarbīga recepte, kas palīdz sasniegt vēlamos rezultātus, kurus pamanīsiet jau analīžu nodošanas laikā. Uz nakti iemērciet ūdenī glāzi pupiņu (ne mazāk par 100 gramiem), no rīta pievienojiet tām naža galu sodas, tad izvāriet. Dienas laikā ar diviem piegājieniem ieteicams apēst visas pupiņas. Lietošanas ilgums – 3 nedēļas.

Lai uzzinātu vēl 3 veidus kā ar tautas līdzekļiem samazināt holesterīna līmeni asinīs, šķir nākamo lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru