Jauns veselības trends: kas tik vērtīgs eksotiskā skudrukoka mizā?

Skudrukoka miza. Skan kā pasaku brīnumlīdzeklis, pēc kura valdnieki sūtīja drosminiekus tālos un bīstamos ceļos.

Dabā skudrukoks tik tiešām eksistē, un tā miza patiesi ir ja ne gluži panaceja, tad reti apbrīnojams dziedniecisks līdzeklis.

Šis koks aug Centrālajā un Dienvidamerikā, tāpēc nav nekā pārsteidzoša, ka pirmie tā mizas dziednieciskās īpašības atklāja un iemācījās cilvēka vajadzībām izmantot jau inki.

Skudrukoka pretsēnīšu iedarbība saistīta ar tajā esošajām vielām, kas spēj nomākt sēnīšu augšanu dažādos orgānos un audos.

Vēl skudrukoks ir ļoti spēcīgs pretparazītu un pretsāpju līdzeklis, kas ne tikai paaugstina imunitāti, bet arī iedarbojas tonizējoši.

Zinātnieki secinājuši, ka apbrīnojamā koka vēl brīnumaināko mizu ar teicamām sekmēm var izmantot daudzu slimību ārstēšanai, kuru skaitā, piemēram, ir arī tādas kaites kā bronhīts, astma, pneimonija, otīts, gastrīts, kuņģa čūla, holecistīts, asins un uroģenitālās sistēmas kaites, sēnīšslimības, locītavu iekaisumi, ādas slimības, diabēts, hipertonija, sirds-asinsvadu sistēmas vājums un citas.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close