Ja tu esi smēķētājs, šīs dzēriens var glābt tavu dzīvību!

Ja gadījumā vēl nezināji, smēķēšana ir slikta. Smēķēšanas rezultātā rodas neskaitāmas nopietnas, hroniskas slimības, kas var arī beigties ar nāvi – piemēram, vēzis, sirdstrieka utt.

Lai gan smēķēšanu atmest ir grūti, to uzsākot darīt, veselības uzlabojami notiek momentāni. Mēs esam atraduši veidu, kā izlabot plaušām nodarītos bojājumus, ko ir radījusi gadiem ilga smēķēšana.

Atmetot smēķēšanu, veselības riski samazināts ātri, uzlabojas spēja sajust garšu, samazinās asinsspiediens, kā arī plaušu veselība ievērojami uzlabojas, paliek vieglāk elpot, samazinās aizdusa. Risks saslimt ar vēzi samazinās vairākas reizes.

Šis gandrīz vai brīnumdzēriens sastāv tikai no dažām sastāvdaļām, bet tas ir spējīgs attīrīt plaušas un uzlabot tavu pašsajūtu!

Pat ja esi veiksmīgi atmetis smēķēšanu, plaušas joprojām ir noklātas ar darvu un citām kaitīgām vielām, tāpēc izmēģini šo dzēriena recepti, kas attīrīs tavas plaušas!

Sastāvdaļas:

  • 2 tējk. kurkuma;
  • Ingvera sakne īkšķa lielumā;
  • 1 vidēja izmēra sīplos;
  • 1 ¾ glāzes cukura;
  • 1 litrs ūdens.

Pagatavošana

Ielej ūdeni katliņā, pieber cukuru, uzvāri. Tikmēr sagriez sīpolu četrās daļās, sagriez ingvera sakni šķēlītēs. Pievieno sagrieztās sastāvdaļas ūdenim un turpini to vārīt. Pievieno kurkumu un nogriez nelielu liesmu. Dzērienu karsē, līdz puse no tā iztvaikojusi. Tad noņemam no plīts, ļaujam atdzist.

Uzglabāt ledusskapī.

Lietošana

2 tējkarotes tukšā dūšā no rītiem un 2 tējkarotes dzēriena vakarā, pirms gulētiešanas. Iedarbība būs jūtama jau pāris dienu laikā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru